Zestaw 3DConnexion SpaceMouse Enterprise KIT 2

Zestaw 3DConnexion SpaceMouse Enterprise KIT 2 (USB-C, 3DX-700107)

2 113,01 zł
1 991,06 zł Taniej o 5%
Wybierz wariant dodatkowej ochrony:

Niedostępne: 0
Ilość

Zapytaj o produkt

Zestaw 3DConnexion SpaceMouse Enterprise KIT 2

Zestaw 3DConnexion SpaceMouse Enterprise KIT 2

Zestaw 3DConnexion SpaceMouse Enterprise KIT 2 (USB-C, 3DX-700107)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Obecnie brak na stanie

  BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Przelewy24, BLIK, Raty, LeaseLink, Karta

  WYSYŁKA darmowa dla zakupów >500 ZŁ

Zakupy do godz. 14 wysyłka w tym dniu.

  14 DNI NA ZWROT ZAKUPIONEGO TOWARU

Wypożyczalnia tabletów do testu

  Rozszerzenie gwarancji

Dobierz dodatkowe 1, 2 lub 3 lata ochrony

  nasi specjaliści

PN - PT 8:00 - 16:00

SpaceMouse® Enterprise Kit 2 USB-C

Zawartość opakowania

SpaceMouse® Enterprise
CadMouse Pro Wireless z etui ochronne
CadMouse Pad
3Dconnexion Universal Receiver
Dwuportowy hub USB
Kabel USB-C 1,5 m
Kabel micro USB 0,5 m

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise, CadMouse Pro Wireless i CadMouse Pad tworzą synergiczny ekosystem, którego po prostu nie da się odtworzyć za pomocą zwykłej myszy i klawiatury. SpaceMouse Enterprise płynnie pozycjonuje obiekty i widoki, podczas gdy CadMouse Pro Wireless wybiera i tworzy z łatwością i zwinnością. Jest to najbardziej naturalny i ergonomiczny styl pracy dla profesjonalistów CAD, zmniejszający ruchy palców o 28,6% na godzinę1 i poprawiający postawę ciała i dłoni2.


SpaceMouse Enterprise — stworzona z myślą o najwyższej wydajności inżynierskiej

Precyzyjny czujnik 6 stopni swobody (6DoF) myszy SpaceMouse Enterprise pozwala bez wysiłku manipulować zawartością cyfrową i pozycjami kamery w aplikacjach CAD. Wraz z konfigurowalnymi inteligentnymi klawiszami funkcyjnymi, obsługiwanymi przez 3DxWare 10 firmy 3Dconnexion, eksperci CAD mają wszystko, czego potrzebują, aby zmaksymalizować wydajność. Wbudowana podpórka pod rękę zapewnia niezwykle wygodne ułożenie nadgarstka, a pełny zestaw modyfikatorów klawiatury oznacza mniejszy niż kiedykolwiek wcześniej ruch dłoni w kierunku klawiatury.


CadMouse Pro Wireless — precyzyjna mysz ergonomiczna dla profesjonalistów CAD

Bezprzewodowa mysz oferuje użytkownikom idealne narzędzie do aplikacji CAD, ze specjalnymi funkcjami, takimi jak dedykowany środkowy przycisk myszy, ekskluzywne kółko Smart Mouse Wheel 2 do płynnego przewijania i funkcja Tick-to-Tick oraz szybkie skupienie się na modelach za pomocą przycisków QuickZoom. Jego ergonomiczna konstrukcja jest dostosowana do potrzeb profesjonalistów zajmujących się projektowaniem i inżynierią, ukształtowana tak, aby wspierała naturalną pozycję dłoni. Dzięki dodaniu precyzyjnego czujnika laserowego i intuicyjnego, programowalnego oprogramowania, CadMouse Pro Wireless jest przełomowym urządzeniem dla każdego użytkownika CAD, który pragnie większej zwinności.

 


Podkładka pod mysz Cad — idealne rozszerzenie precyzji i stabilności

Optymalizując płynny ruch, z powierzchnią o niskim współczynniku tarcia i trójwarstwową konstrukcją zapewniającą najwyższą stabilność, podkładka pod mysz CadMouse Pad zwiększa i tak już czułą i precyzyjną kontrolę, jakiej oczekują użytkownicy CAD podczas korzystania z CadMouse Pro Wireless.

 

Koncentrator USB z dwoma portami — elastyczna łączność

Podłącz SpaceMouse Enterprise i Universal Receiver do dwuportowego koncentratora USB (w zestawie), oszczędzając miejsce, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać tylko z jednego portu USB na swojej stacji roboczej.

 

Uniwersalny odbiornik

Obsługuje wszystkie produkty bezprzewodowe 3Dconnexion- to solidne połączenie między komputerem a maksymalnie pięcioma produktami bezprzewodowymi 3Dconnexion.
Za pomocą tylko jednego małego odbiornika USB możesz łatwo sparować dowolny produkt 3Dconnexion, aby uzyskać niezawodne, bezprzewodowe połączenie.

3DX700107
Nowy

Zestaw 3DConnexion...

2 113,01 zł 1 991,06 zł