SOUND FORGE Pro 17 ESD COM

SOUND FORGE Pro 17 (licencja elektroniczna, komercyjna)

1 421,95 zł
324,39 zł Taniej o 77%
Dostępny od ręki (wysyłka w 24h)
Wybierz wariant dodatkowej ochrony:

Typ licencji: Nowa licencja
Forma dostawy: ESD - elektroniczna
Wersja programu: Komercyjna
Dostępne: 3
Ilość

Zapytaj o produkt

SOUND FORGE Pro 17 ESD COM

SOUND FORGE Pro 17 ESD COM

SOUND FORGE Pro 17 (licencja elektroniczna, komercyjna)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

  BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Przelewy24, BLIK, Raty, LeaseLink, Karta

  WYSYŁKA darmowa dla zakupów >500 ZŁ

Zakupy do godz. 14 wysyłka w tym dniu.

  14 DNI NA ZWROT ZAKUPIONEGO TOWARU

Wypożyczalnia tabletów do testu

  Rozszerzenie gwarancji

Dobierz dodatkowe 1, 2 lub 3 lata ochrony

  nasi specjaliści

PN - PT 8:00 - 16:00

SOUND FORGE PRO

STANDARD NAGRYWANIA, EDYCJI AUDIO I MASTERINGU

Najważniejsze

- NOWOŚĆ! Zdalne nagrywanie
- NOWOŚĆ! Natychmiastowe działanie i ulepszenia menu kontekstowego systemu Windows dla jeszcze szybszych przepływów pracy
- NOWOŚĆ! Normalizacja głośności (EBU R128 i ITU BS.1770-4)
- NOWOŚĆ! Książki audio dla Audible, iTunes lub Amazon z kreatorem eksportu ACX
- Mastering i restauracja za pomocą wtyczek iZotope: Ozone 9 Elements i RX 8 Elements
- 32-kanałowe nagrywanie, edycja i przetwarzanie dźwięku
- Obsługa silnika VST i ARA2 Nagrywanie przy 64-bit/768 kHz
- Liczne efekty dźwiękowe i wtyczki do projektowania dźwięku, miksowania i masteringu
- Doadatek Zplane élastiquePro v3 Timestretch

Najważniejsze nowe funkcje w SOUND FORGE Pro

Osiągnij ulepszone przepływy pracy dzięki wizualizacji Loudness

Nowa wizualizacja Loudness wyświetla głośność plików audio na ciągłym wykresie w odniesieniu do osi czasu i jako wartości liczbowe. Ciesz się obsługą formatów EBU R 128 i ITU-R BS.1770-4 dzięki analizie True Peak w dbTP, którą można skonfigurować za pomocą prostych ustawień wstępnych, z których wszystkie są wyświetlane z intuicyjnym kodowaniem kolorami, aby uprościć przepływ pracy.
 

Pracuj wydajniej dzięki zoptymalizowanemu wielokanałowemu przepływowi pracy

Ciesz się znaczącymi ulepszeniami obsługi wielokanałowych plików audio
SOUND FORGE umożliwia tworzenie, ładowanie i zapisywanie nowych plików w dowolnej konfiguracji. Zapewnia to informację zwrotną o wybranej konfiguracji przez cały czas i pozwala korzystać z możliwości konwersji i eksportu różnych formatów zawierających do 32 kanałów.
 

Rozszerzony menedżer wtyczek

Lepsza organizacja dzięki rozszerzonemu menedżerowi wtyczek
W nowo zaprojektowanym menedżerze wtyczek wszystkie wtyczki są uporządkowane w przejrzyste kategorie i posortowane według producenta i typu. Dzięki nowym opcjom filtrowania i zintegrowanemu polu wyszukiwania możesz szybko i wygodnie uzyskać dostęp do żądanych wtyczek – wystarczy wpisać wyszukiwanie, zastosować odpowiedni efekt i zaznaczyć swoje ulubione do przyszłych projektów.
 

Nowy silnik resamplingu

Osiągnij najwyższą jakość dzięki najlepszemu silnikowi resamplingu
Dzięki nowo przeprojektowanemu wewnętrznemu silnikowi resamplingu możesz pracować z dowolną częstotliwością próbkowania w swoim projekcie bez wcześniejszej konwersji. Silnik programu jest teraz szybszy, obsługuje więcej formatów i zapewnia lepszą jakość wydruku. Konfigurowalny silnik zapewnia zawsze najwyższą jakość i osiąganie maksymalnych wyników z multimediów w czasie rzeczywistym bez wcześniejszej konwersji.
 

Śledź proces nagrywania dzięki zdalnemu nagrywaniu

Okno zdalnego nagrywania to smukły, wygodny kontroler nagrywania ze wszystkimi niezbędnymi opcjami w jednym miejscu. Po prostu przesuń i umieść go obok tekstu audiobooka i od razu rozpocznij nagrywanie.

ULUBIONE NARZĘDZIE INŻYNIERA DŹWIĘKU

SOUND FORGE Pro jest ulubionym narzędziem do kreatywnej edycji dźwięku od ponad 30 lat.
Szeroka gama profesjonalnych funkcji sprawia, że jest to wybór dla wielu producentów i inżynierów dźwięku na całym świecie. Nowe usprawnienia przepływu pracy pozwalają na: 
 
- Nagrywanie
- Edycję
- Mastering i czyszczenie
- Wizualizację
- Skrypty
 

Nagranie

Wielokanałowe nagrywanie dźwięku
Nagrywaj dźwięk na maksymalnie 32 kanałach i 64-bit/768 kHz. Poznaj 64-bitowy silnik audio o najwyższej stabilności i najniższym opóźnieniu.
Nagrywaj wokale, instrumenty lub podcasty w krystalicznie czystej jakości.
 
Zdalne nagrywanie
Po prostu przeciągnij smukłe okno pilota w dogodną pozycję obok tekstu audiobooka i od razu rozpocznij nagrywanie. Zdalne nagrywanie ukrywa główne okno, oferując wszystkie niezbędne opcje nagrywania w jednym miejscu. To zwalnia ekran, aby wyświetlać tekst lub nuty w niezakłóconych nagraniach.
Profesjonalny przebieg nagrywania
Możesz modyfikować do 32 kanałów audio i monitorować wszystko w konfigurowalnym środowisku pracy. Uproszczona nawigacja po plikach i szeroka gama opcji nagrywania z opóźnieniem jeszcze bardziej usprawniają przebieg nagrywania w programie.
Nagrywanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości
Twórz ostre jak brzytwa nagrania w rozdzielczości do 64-bitów i częstotliwości próbkowania do 768 kHz.
Nagrywanie jednym przyciskiem (OTR)
Rozpocznij nagrywanie jednym kliknięciem, jednocześnie utrzymując otwarty główny interfejs programu i obszar projektu. OTR pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i pozwala w pełni skoncentrować się na nagrywaniu.
Cyfrowy strumień bezpośredni (DSD)
SOUND FORGE Pro obsługuje pliki audio DSD do importu i eksportu oraz nagrywania i miksowania w formacie PCM, eksport do formatu DSD do masteringu płyt Super Audio CD (SACD), a także niezawodną archiwizację.
Nagrywanie progowe
Ustaw próg za pomocą menu opcji, a nagrywanie rozpocznie się automatycznie z wybranego urządzenia wejściowego. Jest to łatwy sposób na nagrywanie siebie bez potrzeby używania pilotów, gdy jesteś w kabinie.
Kod czasowy MIDI
Włącz wyzwalacz kodu czasowego MIDI, jeśli chcesz mieć możliwość wyzwalania odtwarzania lub nagrywania po odebraniu kodu czasowego z innego urządzenia — upraszcza to wprowadzanie nut MIDI i wartości kontrolera.
Nagrywanie znacznika czasu
Skonfiguruj swoje nagrania tak, aby automatycznie rozpoczynały się z wielu wybranych urządzeń wejściowych za pomocą timera. Ustawienia automatyczne określą, kiedy nagrywanie się zakończy.
Efekty szyny wejściowej
Dodaj efekty wtyczek do sygnału źródłowego, aby tworzyć miksy, które świetnie brzmią na słuchawkach. Ta metoda integruje łańcuch efektów przed rozpoczęciem nagrywania.
Wyświetlanie przebiegu
Wyświetlacz kształtu fali ułatwia nawigację po dłuższych nagraniach i pozwala zorientować się w pliku audio.
 

Edycja dźwięku

Definiująca branżę wydajność i precyzja. SOUND FORGE Pro to jeden z najpotężniejszych edytorów audio, jakie kiedykolwiek opracowano.
Odkryj ogromną gamę najnowocześniejszych narzędzi do edycji, które pozwalają dostosować dźwięk i kształtować go dokładnie tak, jak chcesz.

Wszechstronne narzędzia do precyzyjnej edycji

Narzędzie edycji
Użyj narzędzia edycji, aby wybrać pliki audio, które chcesz zmienić, umieścić lub przenieść. W ten sam sposób można edytować proste punkty obwiedni.
Narzędzie powiększania
Użyj narzędzia powiększania, aby powiększyć region. Przeciągnięcie wskaźnika myszy nad zakresem powiększa go. Jeśli puścisz przycisk myszy, obszar wybrany do edycji nie zostanie utracony.
Narzędzie Ołówek
Użyj narzędzia Ołówek, aby edytować przebieg, rysując na nim. Na przykład możesz powiększyć obszar problemowy i przerysować przebieg, jeśli w pliku audio występuje szum.
Narzędzie zdarzeń
Użyj narzędzia zdarzeń, aby edytować kilka zdarzeń audio w jednym oknie danych. Pokazuje to prostsze metody czyszczenia krawędzi i przejść oraz ułatwia tworzenie ścieżek dla płyt CD Disc-At-Once.
Narzędzie do kopert
Możesz dodawać, usuwać lub dostosowywać punkty obwiedni za pomocą narzędzia obwiedni. Powinien być używany, gdy chcesz dodać punkty, aby uzyskać efekt obwiedni automatyzacji lub usunąć lub dostosować je.
 
Timestretching i Pitch Shifting - zplane élastique Timestretch 3.3.1
Dzięki nowemu silnikowi élastiquePro v3 doświadczysz imponującego rozciągania czasu i zmiany wysokości tonu bez artefaktów.
Oparte na nowoczesnych modelach psychoakustycznych i teorii przetwarzania sygnału, zplane élastique zapewnia stabilną synchronizację, międzykanałową spójność fazową i dokładne rozciąganie próbek bez pogorszenia jakości dźwięku.

Funkcje przepływu pracy

Dla najlepszego możliwego doświadczenia użytkownika
Interfejs użytkownika w SOUND FORGE Pro można w pełni skonfigurować. Kolor fali i obwiedni, znaczniki i wysokość okna można modyfikować zgodnie z własnymi preferencjami – w celu usprawnienia przepływu pracy. Projektuj i zapisuj konfiguracje układów wielu interfejsów, zarówno w konfiguracji z jednym, jak i dwoma monitorami.
 
NOWOŚĆ! Nowy silnik resamplingu
Dzięki nowo przeprojektowanemu wewnętrznemu silnikowi resamplingu możesz pracować z dowolną częstotliwością próbkowania w swoim projekcie bez wcześniejszej konwersji. Silnik programu jest teraz szybszy, obsługuje więcej formatów i zapewnia lepszą jakość wydruku. Konfigurowalny silnik zapewnia zawsze najwyższą jakość i osiąganie maksymalnych wyników z multimediów w czasie rzeczywistym bez wcześniejszej konwersji.
 
NOWOŚĆ! Zoptymalizowany przepływ pracy w wielu kanałach
Korzystaj ze znaczących ulepszeń w obsłudze wielokanałowych plików audio. SOUND FORGE umożliwia tworzenie, ładowanie i zapisywanie nowych plików w dowolnej konfiguracji. Zapewnia to informację zwrotną o wybranej konfiguracji przez cały czas i pozwala korzystać z możliwości konwersji i eksportu różnych formatów zawierających do 32 kanałów.
 
Ulepszenia natychmiastowych działań
Okno natychmiastowej akcji pozwala jednym kliknięciem edytować często używane funkcje i uzyskiwać do nich dostęp. Wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje są teraz wyświetlane jako łatwe do zidentyfikowania ikony w oknie akcji. Masz teraz przejrzysty przegląd wszystkiego i możesz uzyskać bezpośredni dostęp do sekcji Akcje obszaru roboczego, Efekty, Mastering, Eksport i Import akcji — co oznacza, że ​​nie musisz szukać narzędzi i funkcji w menu, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.
 
Ulepszenia menu kontekstowego systemu Windows
Konwertuj i normalizuj swoje pliki audio łatwo i szybko, bez konieczności otwierania programu SOUND FORGE Pro, klikając prawym przyciskiem myszy folder w menu kontekstowym systemu Windows. W ten sposób możesz błyskawicznie przydzielać zadania, co przyspiesza pracę i pozwala jeszcze szybciej osiągać potrzebne wyniki.
 
Konfigurowalny interfejs użytkownika
Interfejs nowego SOUND FORGE można w pełni dostosować do środowiska oświetleniowego i jest dostępny w czterech różnych ustawieniach odcieni: biały, jasny, średni lub ciemny. Skonfiguruj interfejs użytkownika tak, jak chcesz, aby praca z plikami audio była przyjemna i przyjemna.
 
Intuicyjne ikony
Dzięki przeprojektowanym ikonom możesz uzyskać wyraźniejszy przegląd i łatwiej znaleźć funkcje w SOUND FROGE Pro. Teraz możesz łatwo określić, gdzie musisz kliknąć, aby rozpocząć nagrywanie, wyciąć pliki audio lub zapisać projekty.
 
Przeprojektowane dokowanie
Dzięki szerokiej gamie funkcji do wszystkich zadań związanych z edycją i przetwarzaniem dźwięku, strukturę okien można dostosować dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Od nagrywania do masteringu: niezależnie od zadania audio, odpowiednie ustawienia wstępne i funkcje są zawsze pod ręką.
 
Edycja wielokanałowa
SOUND FORGE Pro może otwierać, edytować, konwertować i zapisywać pliki audio z różnych źródeł. Wszystko w środowisku wielościeżkowym iz najwyższą precyzją.
Wielozadaniowość ekspercka
Możesz edytować nowy plik, podczas gdy SOUND FORGE Pro edytuje i renderuje dodatkowy plik w tle – oszczędzając mnóstwo czasu.
Tworzenie pętli ACID
Twórz pętle dla ACID i edytuj właściwości pliku WAV. Informacje te są osadzone w pliku i mogą być modyfikowane w ACID w dowolnym momencie.
Konwerter kanałów
Dostosuj liczbę kanałów w pliku audio, zamień kanały w pliku stereo lub w pliku wielokanałowym, miksuj kanały, aby skonfigurować panoramowanie.
 

Mastering i renowacja

Opanuj swój materiał audio dzięki wiodącym w branży algorytmom DSP. Korzystaj z innowacyjnych efektów, aby zoptymalizować głośność nagrań bez poświęcania przejrzystości.
Twórz wzorce Red Book, DDP i pliki wzorcowe zoptymalizowane pod kątem usług przesyłania strumieniowego, takich jak Spotify, Apple Music lub Tidal..
 
WYRAFINOWANE WTYCZKI. DOSKONAŁA JAKOŚĆ DŹWIĘKU.
SOUND FORGE Pro zawiera całą gamę efektów i wtyczek do masteringu oraz czyszczenia plików audio. Opierają się one na zaawansowanych algorytmach DSP, które zostały zaprojektowane tak, aby oferować najwyższą precyzję w postprodukcji.
 
Normalizacja głośności (EBU R128 i ITU BS.1770-4)
Teraz możesz mieć pewność, że Twoje projekty wideo i audio spełniają standardy emisji dotyczące głośności. Automatyczna normalizacja głośności dostosowuje głośność i dynamikę w czasie rzeczywistym. To standaryzuje miksowanie dźwięku dla telewizji i radia, mierząc i kontrolując głośność programu.
Efekty DSP
Użyj efektów cyfrowego procesora sygnału, aby edytować pliki audio w czasie rzeczywistym i wykonywać zadania masteringowe, których normalnie nie można zrealizować na zasadzie analogowej. Dodaj więcej dynamiki i przestrzeni do swojego dźwięku i pozbądź się szumów z dźwięku.
 

Efekty masteringu

coreFX Suite
Pakiet coreFX to najlepszy pakiet efektów ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do profesjonalnego projektowania dźwięku: zawiera efekt rytmu dla współczesnych produkcji, pięć wtyczek do precyzyjnej kontroli dynamiki, a także trzy efekty modulacji do tworzenia bogactwa i przestrzeni. Wszystkie wtyczki dynamiczne wyświetlają suchy i przetworzony przebieg fali w czasie rzeczywistym.
 
iZotope Ozone 9 Elements
iZotope Ozone Elements zawiera szeroką gamę ustawień wstępnych i kontrolek makr do łatwego tworzenia wyrafinowanych wyników masteringu. Kreator Mastering analizuje Twój miks, tworzy profil audio i sugeruje wartości domyślne, łańcuchy sygnału i ustawienia procesora. Dostosuj dźwięk w zależności od rodzaju dźwięku, jaki chcesz — od audycji radiowych po transmisję strumieniową — możesz łatwo i szybko uzyskać wyniki.
 

Interfejsy wtyczek

Silnik VST
Silnik VST2/3 w SOUND FORGE Pro został przebudowany i imponuje zwiększoną stabilnością i szybkością podczas skanowania i korzystania z wtyczek. Ponadto dialog między hostem VST a wtyczkami efektów jest teraz bardziej wydajny – dzięki czemu przepływ pracy jest szybszy i bardziej precyzyjny.
Wsparcie ARA2
Nowe rozszerzenie interfejsu ARA2 umożliwia bardziej wszechstronną wymianę informacji między SOUND FORGE Pro i jego wtyczkami. Dane audio są szybciej przesyłane do wtyczek, co pozwala na wydajniejszą edycję w czasie rzeczywistym. Od jednoczesnej edycji kilku ścieżek po płynne obramowanie klipów – ARA2 oferuje jeszcze więcej opcji edycji.
 
Algorytmy roztrząsania POW-R
Oprogramowanie SOUND FORGE Pro zawiera dithering POW-r. Składa się on z zestawu trzech algorytmów ditheringu i kształtowania szumu, z których każdy jest przeznaczony do określonego typu nagrywania dźwięku: mowa, muzyka o ograniczonym zakresie dynamiki i muzyka o większym zakresie dynamiki.
- Typ 1 ma najbardziej płaskie widmo częstotliwości w słyszalnym zakresie częstotliwości i jest idealny do mniej złożonych stereofonicznie materiałów, takich jak instrumenty solo lub nagrania wokalne.
- Typ 2 ma zoptymalizowaną psychoakustycznie krzywą kształtowania szumu niskiego rzędu i jest zalecany do materiałów audio o większej złożoności stereofonicznej.
- Typ 3 charakteryzuje się zoptymalizowaną psychoakustycznie krzywą kształtowania szumów wyższego rzędu i jest zalecany do materiałów w pełnym spektrum stereo.
 
Eksport DDP
Wyeksportuj wzorzec protokołu opisu dysku i przygotuj się do tłoczenia dysków. Master DDP jest odporny na utratę generacji dzięki duplikacji i można go łatwo archiwizować. Do danych cyfrowych dołączana jest suma kontrolna, która jest wysyłana do tłoczni, co zapewnia całkowitą wolną od błędów produkcję płyty audio CD.
 
Nagrywanie płyt CD jednorazowo
Nagrywanie płyt CD na zasadzie Disc-At-Once służy do tworzenia płyty głównej do masowej replikacji przez producenta płyt CD. Ten proces zapisuje kilka ścieżek audio na dysku. Możesz także dodawać oznaczenia ścieżek, aby nagrywać zestawy na żywo w jednym przebiegu i tworzyć płyty audio CD w standardzie Red Book bez przerw.
 
Zaawansowane funkcje eksportu
Projektuj własne działania, wybierając różne efekty i ustawienia wstępne, eksportuj renderery i szablony i stosuj je do partii plików. Możesz nawet przypisać je do Instant Action i menu kontekstowego Windows — świetnie nadaje się do automatyzacji powtarzalnych zadań i wdrażania niestandardowych funkcji.
 
Kreator eksportu ACX
Twórz standardowe pliki audio dla serwisów streamingowych, takich jak Audible lub iTunes, jednym kliknięciem. Automatycznie dokona regulacji, aby dostosować MP3 do stałej szybkości transmisji, średniej głośności, wartości szczytowych i maksymalnego poziomu szumów w standardzie ACX.
 
NOWOŚĆ! Rozszerzony menedżer wtyczek
W nowo zaktualizowanym menedżerze wtyczek wszystkie wtyczki są posortowane w przejrzyste kategorie oraz według producenta i typu. Dzięki nowym opcjom filtrowania i zintegrowanemu polu wyszukiwania masz możliwość bezpośredniego i szybkiego dostępu do właściwych wtyczek — wystarczy wprowadzić, wywołać i zaznaczyć ulubione, aby mieć do nich szybki dostęp w przyszłości.
 

WIZUALIZACJE - ANALIZA DŹWIĘKU W SOUND FORGE PRO

 
Analizuj dźwięk w SOUND FORGE Pro za pomocą zaawansowanych narzędzi do wizualizacji dźwięku. Muzyka, wokal i hałas są wyświetlane graficznie i dynamicznie na podstawie ich danych dźwiękowych.
 
NOWOŚĆ! Nowa wizualizacja Loudness
Nowa wizualizacja Loudness wyświetla głośność plików audio na ciągłym wykresie w odniesieniu do osi czasu i jako wartości liczbowe. Ciesz się obsługą formatów EBU R 128 i ITU-R BS.1770-4 dzięki analizie True Peak w dbTP, którą można skonfigurować za pomocą prostych ustawień wstępnych, z których wszystkie są wyświetlane z intuicyjnym kodowaniem kolorami, aby uprościć przepływ pracy.
 
Kolor fali
Innowacyjne narzędzie WaveColor dodaje nowy wymiar do wyświetlania przebiegów poprzez zastosowanie zwięzłych kolorów, zapewniając przegląd tego, jak brzmi Twój projekt. Dzięki WaveColor wysokościom i charakterystyce dźwięku przypisywane są różne kolory i poziomy nasycenia, aby łatwo było zobaczyć, co dzieje się w przebiegu. Z łatwością identyfikuj ważne części swojego projektu i korzystaj z wyrazistego i wygodnego sposobu na orientację podczas pracy.
 
Spektroskop
Nowy spektroskop oferuje precyzyjną i szczegółową analizę częstotliwości w czasie rzeczywistym. Monitoruj i analizuj długość fali, częstotliwość i amplitudę materiału audio. Dzięki najnowszej technologii FFT na wykresie częstotliwości spektroskop wizualizuje nagrania dźwiękowe. Oferuje aktywne wsparcie w ramach procesu edycji dźwięku, a także procesu masteringu.
 
Miernik szczytowy V2
Zmierz dokładnie i niezawodnie szczytowe poziomy sygnału audio. Peak Meter V2 zapewnia wizualne wyświetlanie poziomu sygnału audio w czasie rzeczywistym.
 
Wykrywanie aktywności głosowej za pomocą sztucznej inteligencji
„sensAI SINGING VAD” firmy audEERING to nowoczesne narzędzie, które w oparciu o najnowszą technologię sztucznej inteligencji wykrywa partie wokalne i chórki w utworach muzycznych oraz zaznacza pasaże liniami wokalnymi. Daje to szybki przegląd złożonych projektów mieszania.
 
Pomiar zakresu faz i zgodności mono
Zakres fazy pomaga znaleźć anulowanie fazy między kanałami w pliku audio. Możesz użyć miernika korelacji, aby zidentyfikować i naprawić ograniczenia zgodności mono między kanałami.
 
Pomiary ukierunkowane na CALM
Standardowe pomiary CALM umożliwiają ultraprecyzyjne pomiary głośności i wyświetlają zakres dynamiki sygnału audio w formie wizualnej. Commercial Advertisement Loudness Mitigation Act (CALM) reguluje ogólną głośność podczas przerw reklamowych.
 
Wielokanałowa analiza widma
Wielokanałowa analiza widmowa wyświetla wiele wykresów z podstawowymi częstotliwościami i alikwotami w Twoich nagraniach. Monitoruj zmiany dźwięku i efektów oraz twórz wiele migawek i nakładek w celu porównania i dostosowania częstotliwości.
 
Identyfikacja i wybór przycinania
Narzędzie do identyfikowania i wybierania obciętych szczytów automatycznie skanuje pliki audio w celu zlokalizowania przypadków obcinania. W ten sposób możesz zobaczyć wszystkie punkty przycinania, a następnie usunąć je za pomocą narzędzia DeClipper zawartego w SOUND FORGE Pro.
 

SCRIPTING - AUTOMATYZACJA Z WYKORZYSTANIEM SKRYPTU

Skrypty to pomocna pomoc w automatyzacji powtarzalnych zadań i implementacji niestandardowych funkcji. SOUND FORGE Pro zawiera szereg skryptów, których możesz użyć bezpośrednio lub najpierw dostosować do swoich potrzeb, takich jak Kreator masteringu i Kreator czyszczenia. Użyj okna Edytor skryptów, aby otwierać, tworzyć, edytować lub uruchamiać skrypty lub pisać własne skrypty w języku C#, JScript lub VBScript. Nie ma lepszego sposobu na dostosowanie przepływu pracy.
 
Przetwarzanie wsadowe
Użyj skryptu wsadowego, aby zastosować te same efekty i proces do wielu plików i zaoszczędzić mnóstwo czasu na edycję i konwersję w tym procesie. Z łatwością dodaj grupę plików do interfejsu konwertera wsadowego, wybierz efekt lub proces, a następnie uruchom skrypt. Aby uzyskać jeszcze bardziej produktywny przepływ pracy, możesz również zapisać skrypty wsadowe, których często używasz, aby mieć do nich szybki dostęp następnym razem.
 
Kreator masteringu
Kreator masteringu umożliwia łatwe i szybkie tworzenie profesjonalnych masterów z plików audio. Skrypt towarzyszy ci w typowym procesie masteringu, przedstawia efekty wymagane do zadania, a ponadto zawiera szereg różnych ustawień wstępnych, których możesz użyć. Możesz także użyć własnych ustawień, aby zmodyfikować lub skompresować poziom lub użyć korektora, aby uzyskać doskonałe wyniki.
 
Kreator czyszczenia
Kreator czyszczenia to niezbędny skrypt do usuwania szumu i innych artefaktów z materiału audio. Prowadzi Cię przez standardowy proces czyszczenia i sugeruje narzędzia do łatwego i szybkiego ograniczenia szumów, trzasków i trzasków. Kreator czyszczenia pozwala uzyskać czysty dźwięk o wysokiej jakości.
 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Wszystkie programy MAGIX zostały opracowane z myślą o przyjazności dla użytkownika, dzięki czemu wszystkie podstawowe funkcje działają płynnie i mogą być w pełni kontrolowane, nawet na komputerach o niskiej wydajności. Dane techniczne komputera można znaleźć w panelu sterowania systemu operacyjnego.
 

SYSTEM OPERACYJNY

Wymagana jest 32- lub 64-bitowa wersja jednego z następujących systemów operacyjnych: Windows 11 | Windows 10
 

MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE

- Procesor: 1 GHz
- RAM: 512 MB
- Karta graficzna: Wbudowana, min. rozdzielczość 1024x768
- Karta dźwiękowa: na pokładzie
- Miejsce na dysku twardym: 500 MB na instalację programu
- Język programu: angielski
- Połączenie z Internetem jest wymagane do rejestracji programu, walidacji i poszczególnych funkcji programu, a także jednorazowej rejestracji.
 

OBSŁUGIWANE FORMATY PLIKÓW:

Import:
SOUND FORGE Audio Studio Project Files (*.sfas)
SOUND FORGE Pro Project Files (*.frg)
ATRAC Audio (*.aa3; *.oma)
Audio Interchange File Format (AIFF) (*.aif; *.aiff; *.snd)
AVC (*.mp4)
CD Audio (*.cda)
Dialogic VOX ADPCM (*.vox)
Direct Stream Digital (DSD) (*.dsf)
DLS Instrument (*.dls)
FLAC Audio (*.flac)
GIG Instrument (*.gig) Intervoice (*.ivc)
LPEC Audio (*.msv; *.dvf)
MainConcept AVC/AAC (*.mp4; *.avc; *.bsf; *.264; *.aac)
MainConcept MPEG-1 (*.mpg; *.mpeg; *.mmv; *.m1p; *.m1a)
MainConcept MPEG-2 (*.mpg; *.mpeg; *.m2t; *.mmv; *.m2p)
MP3 Audio (MP3s) (*.mp3)
MPEG-2 Transport Stream (*.m2t;  *.ts; *.mts; *.m2ts)
NeXT/Sun (Java) (*.au; *.snd)
Ogg Vorbis (*.ogg)
Quick Time 7 (*.mov; *.qt; *.dv; *.gif; *.tif; *.tiff)
Raw Audio (*.raw; *.*)
Shockwave Flash (*.swf)
Sonic Foundry Audio (*.sfa)
Sony MXF (*.mxf)
Sony MXF HDCAM SR (*.mxf)
Sony Perfect Clarity Audio (*.pca)
Sony Wave64 (*.w64)
Sony XAVC / XAVC S (*.mxf)
 
Eksport:
SOUND FORGE Pro Project File (*.frg)
ATRAC Audio (*.aa3)
Audio Interchange File Format (AIFF) (*.aif)
Dialogic VOX ADPCM (*.vox)
Direct Stream Digital (DSD) (*.dsf)
FLAC Audio (*.flac)
Intervoice (*.vc)
LPEC Audio (*.msv)
MainConcept AVC/AAC (*.mp4; *.avc; *.aac)
MainConcept MPEG-1 (*.mpg)
MainConcept MPEG-2 (*.mpg; *.m2v; *.m2t; *.mpa)
MP3 Audio (MP3s) (*.mp3)
NeXT/Sun (Java) (*.au)
OggVorbis (*.ogg)
Quick Time 7 (*.mov)
Raw Audio (*.raw)
Sony AVC/MVC (*.mp4; *.m2ts; *.avc)
Sony MXF (*.mxf)
Sony MXF HDCAM SR (*.mxf)
Sony Perfect Clarity Audio (*.pca)
Sony Wave64 (*.w64)
Sony XAVC / XAVC S (*.mxf; *.mp4)
Sound Designer 1 (*.dig)
Video for Windows (*.avi)
Wave (Microsoft) (*.wav)
Windows Media Audio V11 (*.wma)
Windows Media Video V11 (*.wmv)
XDCAM EX (*.MP4)
 
 
 
MAG639191910036ESD
Nowy

SOUND FORGE Pro 17 ESD COM

1 421,95 zł 324,39 zł
Typ licencji:
Forma dostawy:
Wersja programu: