Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Oferta

Oferta

Typ licencji

Typ licencji

Wersja programu

Wersja programu

Forma dostawy

Forma dostawy

Nowe Produkty

Nowe Produkty
Oprogramowanie MAGIX do montażu wideo, obórki dźwięków dla każdego.

Programy

Witaj w naszej kategorii poświęconej oprogramowaniu, gdzie pasja spotyka technologię, aby tworzyć niezapomniane wrażenia wizualne i dźwiękowe. Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych narzędzi, które pomogą Ci eksplorować kreatywne możliwości w zakresie edycji dźwięku, montażu wideo i obróbki fotografii.

Podkategorie

 • Wideo

  Dzięki oprogramowaniu wideo MAGIX możesz błyskawicznie edytować swoje filmy, zawsze uzyskując profesjonalne rezultaty.

  Poznaj świat produkcji wideo i postprodukcji MAGIX. Nieważne, czy jesteś początkującym, zaawansowanym lub doświadczonym użytkownikiem – tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzeba do tworzenia filmów. Dowiedz się więcej o programach do montażu filmów dla początkujących i zaawansowanych użytkowników oraz poznaj przydatne porady i wskazówki dotyczące obróbki wideo. Realizuj swoje pomysły – w 100% zgodnie z Twoimi wyobrażeniami.

 • Audio

  Znajdź idealne oprogramowanie muzyczne dla swoich potrzeb - niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz tworzyć muzykę, czy jesteś już profesjonalistą. Witaj w świecie muzyki i dźwięku MAGIX! Tutaj zarówno początkujący, muzycy amatorzy, jak również profesjonalni producenci znajdą wszystko, czego potrzebują do zaspokojenia swoich muzycznych potrzeb. Od komponowania i produkcji kompletnych piosenek, przez obróbkę dźwięku aż do masteringu i projektowania dźwięku: odkryj odpowiednie dla siebie oprogramowanie MAGIX.

 • Foto

  Uporządkuj swoje kolekcje zdjęć i uwiecznij najpiękniejsze chwile oraz wspomnienia w zapierających dech w piersiach pokazach zdjęć. Niezależnie od tego, czy chcesz uporządkować zdjęcia, czy je zaprezentować - MAGIX ma odpowiednie oprogramowanie dla każdego wymagania. Ambitni użytkownicy na każdym poziomie doświadczenia z pewnością znajdą tutaj to, czego szukają.

 • Optymalizacja systemu

  Czyściej. Szybciej. Bezpieczniej.

  Uporządkuj. Zapewnij większą ilość miejsca i oszczędzaj energię.

  Przyspieszaj. Uzyskaj maksymalną wydajność komputera.

  Zabezpiecz. Ochrona komputera – online i offline.

Aktywne filtry

1